Thumb

BİZ KİMİZ ?

2013 yılında kurulmuş olan şirketimiz işini severek yapan uzman kadrosu ve mesleki çözüm ortakları ile 8 yıldır sektörün içinde müşterilerine hizmet vermektedir. Amacımız iş kazaları ve meslek hastalıklarının azalmasını sağlamak ve hem işverenlere hem çalışanlara iş sağlığı güvenliği bilincinin yerleşmesini sağlamaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği kavramı, genel anlamda güvenli çalışma ve sağlıklı yaşama bilincinin kazanılmasıdır. OSGB desteği ile elde edilecek bu bilinç hem çalışanlarınızı hem işletmenizi muhtemel zararlardan koruyacaktır. Gelecek nesillere aktarılması gereken güvenlik kültürü günlük iş yaşamanızın ayrılmaz bir parçası haline getirmeniz sağlığınız ve sevdikleriniz için önemlidir.

UZMAN ANALİZ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ LİMİTED ŞİRKETİ

UZMAN ANALİZ OSGB, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak 2013 yılında Bandırma’da faaliyetine başlayan firmamız, alanında tecrübeli ve dinamik iş güvenliği uzmanlarımız, deneyimli işyeri hekimi kadromuz ve sağlık personellerimizle birlikte tüm yasal mevzuatlara uygun olarak her sektörde işletmeye İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti  vermektedir.

UZMAN ANALİZ OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, portföyünü her geçen gün genişletirken sadece kârlılığı değil, danışmanlığını yaptığı firmaların doğru, güvenilir, ekonomik hizmet almasını öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren etik, güvenilir hizmet vermeyi ön planda tutan firmamız, hizmet sunulan tüm işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetini bu bilinç ve sorumlulukla vermeyi ilke edinmiştir.

Bilimsel ve analizci düşünce tarzı, profesyonel ve kurumsal yapıları yakından tanıması ve bugüne kadar edindiği tecrübe ile rakiplerine  göre önemli   farklar yaratan  firmamızdan hizmet almak İş Güvenliği profesyonelleri ve Kurumlar için bir ayrıcalık olacaktır. 

Amacımız; kalite ve dürüst hizmeti, tecrübemizle birleştirip sürekli gelişim içerisinde siz hizmet verdiğimiz firmalarımızı sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı hedefine ulaştırmaktır. 

Bu görevi yerine getirmek adına kurduğumuz profesyonel ekibimizle, “Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü ”nü oluşturmayı ve hayatımızın her alanında uygulamayı kendimize prensip edinmiş bulunmaktayız.

Bünyemizde; İş sağlığı ve iş güvenliği alanında görev yapmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip profesyonel kadromuz ile az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerine hizmet verebilecek yeterli sayıda A Sınıfı iş güvenliği uzmanı, B Sınıfı iş güvenliği uzmanı ve C Sınıfı iş güvenliği uzmanı bulundurmaktayız.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz

“Müşteri Odaklılık” prensibiyle sektörünüzün ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda en uygun çözüm ve önerileri sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, insan sağlığı ve güvenliğine odaklı, ülke standartlarında sürdürülebilir kararlılık ve verimlilikle faaliyet göstermektir.

“Önce İş Güvenliği” ilkesini çalıştığımız tüm sektörlerde prensip olarak benimsenmesini sağlamak öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği konusunda verilen hizmetlerle; güvenilir, gelişime açık, her sektörün tercihi olan, insan odaklı çalışma prensibiyle sürekli olarak fark ve değer yaratan, her aşamada örnek icraat, kalite anlayışı ve çalışmalarıyla saygın ve alanında öncü bir şirket olmaktır.

İLKELERİMİZ

 • Kurumsal yaklaşım
 • Müşterileri odaklılık
 • Güvenilirlik
 • Her koşulda yasalara uyum
 • Planlı çalışma
 • Özveri
 • İşbirliği
 • Gizlilik

 POLİTİKAMIZ

 • Yürürlükteki tüm sağlık ve güvenlik hususundaki mevzuatlara uygun olarak çalışacağımızı ve projelerimizde bu ilkeden ayrılmayacağımızı, 
 • İş kazaları ve meslek hastalığı oluşumlarını önlemek için uygun yöntemlerle sistemin performansını düzenli olarak denetleyeceğimizi,
 • Faaliyetlerimiz esnasında ortaya çıkabilecek tehlikeleri hedeflerimiz ve yasal mevzuatlar çerçevesinde en aza indirmek için gerekli önleyici tedbirleri alacağımızı ve devamlılığını sağlayacağımızı, 
 • Resmi makamlar önünde firmamızın iş sağlığı ve güvenliğine olan duyarlılığını kanıtlayacağımızı,
 • Çalışanlarımızı ve iş birliği içinde olduğumuz tüm işletme çalışanlarını İSG Sistemi hakkında bilinçlendirmek ve duyarlı hale getirmek için aktif katılım ve destek vermeyi,
 • Verdiğimiz hizmet kalitesi ile sektörde öncü olacağımıza ve rakiplerin bir adım önünde olacağımızı, taahhüt ederiz.